Diagnostinė Transporto Įranga

AUTEL MaxiDAS
Mes Facebook'e
 

Kaip pirkti?

Užsisakyti Jus dominančią prekę DTI.lt labai paprasta. Jums tereikia:

1.      Išsirinkite prekę, paspauskite ant jos.

2.      Nurodykite prekės kiekį ir spauskite ‘‘ Į krepšelį“ mygtuką. Produktas jau bus įtrauktas į Jūsų krepšelį ir Jūs iškart atsidursite krepšelio lange. Galėsite tęsti apsipirkimą pasirinkdami mygtuką „Tęsti apsipirkimą“

Išsirinktas prekes visada galite matyti nuspaudę viršuje esanti laukelį „ Krepšelis“. Tuo pačiu galėsite koreguoti jų kiekį, tai atlikti galite pasirinkus pageidaujamą kiekį ir nuspaudus mygtuką „Atnaujinti“. Jei norite atsisakyti vienos ar kitos prekės, nuspauskite viršuje esanti mygtuką „Krepšelis“, prie norimos panaikinti prekės pažymėkite varnelę ir paspauskite mygtuką „Ištrinti pažymėtus“.

3.      Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, nuspauskite viršuje esanti mygtuką „Krepšelis“. Krepšelio lauke, pasitikrine prekes ir jų kiekį, nuspauskite „Formuoti užsakymą“. Jei Jūs esate užsiregistravęs DTI.lt puslapyje, įveskite savo prisijungimo duomenis ir prisijunkite prie sistemos. Jei nesate užsiregistravęs, pasirinkite „Esu naujas klientas ir noriu užsiregistruoti“, užpildykite greitą anketą ir tęskite apsipirkimą. Jei neketinate registruotis, pasirinkite „Atsiskaityti kaip svečiui“ užpildykite reikiamus duomenis ir spauskite „Tęsti“.

Registruoti vartotojai visada galės matyti savo ankstesnius pirkinius.

4.      Pasirinkite norimą apmokėjimo ir pristatymo būdą ir nuspauskite „Tęsti“.

5.      Jei turite dovanų kuponą, įveskite jo kodą ir nuspauskite „Panaudoti kuponą“ ir patvirtinkite užsakymą.

 

 

Malonaus apsipirkimo DTI.lt internėtinėje parduotuvėje!