Emma thomas svorio metimas

Dabar šiek tiek išsamiau apie tai, ką rasite rinkinyje. Taip pat rekomenduojama maitintis kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykiai: rekordas m moterų bėgime ir baltarusio auksas atnaujinta Šeštadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse bus toliau dalinami medalių komplektai, o iš lietuvių startuos vienintelis disko metikas Andrius Gudžius. Liepos 31 dieną iš viso bus išdalintas 21 medalių komplektas.

Uždegti svorio metimo rinkinį. Viduržemio jūros dietos šalys

Gudžius disko metimo finale savo kovas pradės nuo 14 val. Lietuvos laiku. Ji distanciją įveikė per 10,61 sek. Griffith-Joyner užfiksavo tiek olimpinį, tiek pasaulio rekordą.

Tauragiškis šį tarpsezonį domino keletą Lietuvos klubų, tačiau galiausiai ejų krepšininkas dar dvejiems metams susisiejo su uostamiesčio ekipa, skelbiama pranešime spaudai. Nors ejų specialistas pasižymi reiklumu, bet M. Jogėlai tai patinka. Jis įžvelgia detales, akcentuoja jas, tai labai svarbu jaunam žaidėjui.

Pastarasis lieka nepajudinamas — 10,49 sek. Tokijuje ant prizininkių pakylos lipo dar dvi jamaikietės — Shelly-Ann Fraser-Pryce 10,74 sek.

emma thomas svorio metimas

Vyrų disko metimo finale Andrius Gudžius užėmė šeštąją vietą. Lietuvis diską numetė 64,11 m.

Auksas atiteko švedui Danieliui Stahliui, įrankį nusviedusiam 68,90 m. Sidabras taip pat iškeliavo į Švediją — 67,39 m diską nusviedė Simonas Patterssonas.

Bronzą iškovojo austras Lukas Weisshaidingeris — 67,07 m. Ji distanciją įveikė per 11,05 sek. Iš jos pusfinalio į finalą pateko dvi sportininkės — jamaikietė Elaine Thompson Herah 10,76 sek.

Auksą šaudymo iš lanko rungtyje iškovojo turkas Mete Gazozas, italą Mauro Nespoli pranokęs Antrąją vietą iškovojo Dominikos Respublikos atstovas Zacariasas Bonnatas kgtrečiąją — italas Antonino Pizzolato kg. Sidabrą laimėjo kinas Dongas Dongas 61,bronzą — zelandas Dylanas Schmidtas 60, Emma Wilson 38 iš Didžiosis Britanijos laimėjo bronzą.

Per iškrovos dieną galime netekti iki 500 g

Antras liko prancūzas Thomas Goyardas 74trečias — kinas Bi Kunas Bronza iškeliavo į JAV. Sidabrą iškovojo Kinijos sportininkai 3 min. Antrąją vietą iškovojo australė Ariarne Titmus 8 min. Sidabrą iškovojo kanadietė Kylie Masse 2 min. Už jo nugaros liko vengras Kristofas Milakas 49,68 sek.

Auksą emma thomas svorio metimas britai, sidabrą — amerikiečiai, bronzą — prancūzai. Elaine Thompson-Herah.